Na sygnale

Stu ludzi ruszyło w poszukiwania zaginionej Marty Szymańskiej do lasu w okolicach Grzybowa

100 policjantów i strażaków ruszyło na poszukiwania zaginionej Marty Szymańskiej, która tydzień temu wyszła z domu i do tej pory nie wróciła. Nikomu nie mówiła gdzie idzie, zostawiając tym samym męża i 11 miesięczne dziecko.

Do poszukiwań Policja użyła psa tropiącego, który zaprowadził służby w okolice lasu koło Grzybowa. Tam ponad 100 policjantów i strażaków zaczęło prężne poszukiwania 28-latki. Komenda Główna Policji użyczyła również specjalny sprzęt lokalizacyjny, by usprawnić poszukiwania.

Bierzemy pod uwagę dosłownie każdy scenariusz – mówił jeden z oficerów dowodzących akcją.

Ekipy rozdzielono na zespoły 3-osobowe, gdzie w każdej grupie znajdowali się policjanci i strażacy. Służby mają do przeszukania ok. 400 hektarów terenu, co przez panującą aktualnie pogodę nie jest prostym zadaniem.

Rysopis zaginionej: wiek z wyglądu 20-25 lat, szczupła budowa ciała, waga ok. 50 kg, wzrost 157 cm, włosy ciemne, długie, proste, oczy zielone
Ubiór: t-shirt koloru szarego, leginsy koloru czarnego, białe sportowe buty

Jeżeli ktokolwiek ma informacje, które mogą pomóc w sprawie prosimy o kontakt z Wydziałem Kryminalnym od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 – 15.30 pod numerem telefonu 65 523 12 60 lub z oficerem dyżurnym pod numerem 65 52316 55.

Zdjecie: leszno24.pl

Zobacz też

Przekroczyła prędkość z narkotykami w aucie

Karol Kowalski

Dachowanie w Książęcym Lesie!

Maksym Szalkowski

Dwa auta zderzyły się czołowo! Jeden z nich stanął w płomieniach!

Maksym Szalkowski