Aktualności Sport

Fogo Unia Leszno oferuje warianty dla posiadaczy karnetów

Wiadomo, że rozgrywki PGE Ekstraligi 2020 zainaugurowane zostaną bez udziału publiczności. Zmusza to kluby szukania rozwiązań w sprawie osób, które przed sezonem zakupiły karnet. Dzisiaj sztab Fogo Unii Leszno przedstawił swoje rozwiązania tej kwestii. 

 – Jako Klub rekomendujemy i prosimy o wybór opcji rezygnacji ze środków finansowych za zakup karnetu na sezon 2020 i przekazanie go jako wsparcie dla Klubu. Spośród osób, które zdecydują się na tę propozycję przygotowaliśmy specjalne spotkanie dla wybranych w drodze losowania 50 osób na zamknięty trening FOGO Unii Leszno po zniesieniu stosownych obostrzeń i sankcji. Każdy posiadacz karnetu może liczyć również na darmowy program zawodów w wersji online przed meczami ligowymi w Lesznie. Oczywiście decyzję co do wyboru proponowanej przez nas opcji pozostawiamy naszym Kibicom, którzy mam nadzieję zrozumieją trudną sytuację, która nas spotkała w związku z pandemią koronawirusa i okażą solidarność z Unią Leszno.

W przyszłym tygodniu przedstawimy kolejne propozycje i rozwiązania pod kątem wsparcia Klubu przy okazji meczów ligowych na stadionie im. Alfreda Smoczyka w Lesznie. Mamy nadzieję, że Kibice będą z nami przez cały sezon! Jedziemy dla Was i walczymy dla Was! Pokażmy jedność i siłę Unii Leszno! – przekazał klub. 

Kibice z karnetami będą mieli do wyboru trzy opcje. Na oświadczenia w klubowym sklepie w Galerii Leszno lub w formie elektronicznej klub czeka do 31 maja. Do pobrania one są na stronie leszczyńskiego klubu.

Opcja nr 1 dotyczy rezygnacji ze zwrotu karnetu i wsparcia dla klubu w sezonie 2020. Kibice, którzy zdecydują się na ten krok, będą mieli okazje do wzięcia udziału w zamkniętym treningu zawodników i spotkaniu z nimi. Zarząd rozlosuje spośród nich 50 osób. Dodatkowo, każdy osoba z zachowanym karnetem otrzyma przed każdym meczem w Lesznie oficjalny program zawodów do pobrania. Karnety zachowują ważność w przypadku wznowienia rozgrywek z udziałem kibiców.

Opcją drugą jest przeniesienie ważności karnetu na sezon 2021. Tak jak w przypadku osób, które wybiorą pierwszy wariant, zapewniony jest program zawodów. Karnet traci wtedy ważność na sezon 2020. Ostatnim wariantem jest całkowita rezygnacja z posiadania karnetu i zwrot pieniędzy. Kibic jednak utraci wtedy zniżki na coroczną kontynuację karnetu oraz prawo pierwokupu swojego miejsca w przyszłym sezonie.Więcej informacji na stronie unia.leszno.pl

Zobacz też

Bili rekord w Trapezie

Bartek Glapiak

#KroplaWodyDlaAustralii czas start!

Bartek Glapiak

Nauczyciele dostaną 1000 zł?

Bartek Glapiak