Aktualności Sport

Dołącz do Akademii Piłkarskiej Reissa

Ruszyły wrześniowe nabory do grup treningowych Akademii Piłkarskiej Reissa w Lesznie. Na ten moment w naszym mieście trenuje tam ponad 170 zawodników. Poszukiwani są młodzi piłkarze i piłkarki do kategorii: Skrzat (4-6 lat), Żak (7-9 lat), Orlik (10-11 lat), Młodzik (12-13 lat) oraz Trampkarz (14-15 lat).

Akademia Piłkarska Reissa specjalizuje się w szkoleniu piłkarskiego rzemiosła już od najmłodszych lat. Jak zapewnia Akademia, rozpoczęcie piłkarskiej przygody w tak młodym wieku gwarantuje rozwój sportowy w oparciu o unikalne metody szkolenia przy wsparciu wykwalifikowanej kadry trenerskiej. Każda grupa treningowa będzie dostosowana wiekiem i umiejętnościami pod danego zawodnika.

Dla wszystkich młodych adeptów Akademia umożliwia wzięcie udziału w projekcie “Indywidualne Fundamenty Gry”. Jego celem jest indywidualne podejście do zawodnika. Możliwe jest to dzięki treningom w małych grupach z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu. Warto dodać, że reprezentanci szkółki zasilają najlepsze polskie kluby w najwyższej klasie rozgrywkowej.

Na powitanie każdy podopieczny otrzyma pakiet startowy składający się z: 2 bezpłatnych treningów, klubowej piłki, rezerwacji miejsca w grupie treningowej, opieki klubowych specjalistów (m.in. fizjoterapeuty i dietetyka), ubezpieczenie NNW oraz udział w turniejach.

Treningi Akademii Piłkarskiej Reissa w Lesznie odbywają się na Orliku w Gronowie i Arenie APR Leszno (Aleje Jana Pawła II 10).

W razie jakichkolwiek wątpliwości Akademia prosi o kontakt pod numer 506699200, lub na maila k.wozny@akademiareissa.pl.

Zobacz też

Balony znów przyozdobią niebo

Bartek Glapiak

Do Leszna zbliża się burza! RCB alarmuje!

Bartek Glapiak

Gratka dla graczy, czyli PGA 2019

Michał Wełniak