Sport

Ciężki rywal na początek

Już jutro rusza PGE Ekstraliga. Odbędą się cztery pierwsze mecze najwyższej klasy rozgrywkowej w sezonie 2020. Niestety jeszcze kibice nie będą mogli zasiąść na trybunach, ale żużlowych emocji można się spodziewać w każdym spotkaniu. Nas najbardziej interesować będzie niedzielne spotkanie rozpoczynające się o godzinie 19:15. Fogo Unia Leszno podejmie na wyjeździe Moje Bermudy Stal Gorzów.

Mecz określany jest hitem kolejki i w istocie można się z tym zgodzić, gdyż pojedynki Byków z miejscową Stalą w ostatnich latach przybrały dodatkowych emocji. Obie ekipy “na papierze” są bardzo mocne. Dziś poznaliśmy składy obu drużyn.

Fogo Unia Leszno:

1. Emil Sajfutdinow
2. Janusz Kołodziej
3. Bartosz Smektała
4. Brady Kurtz
5. Piotr Pawlicki
6. Dominik Kubera
7. Szymon Szlauderbach

Moje Bermudy Stal Gorzów:

9. Bartosz Zmarzlik
10. Niels Kristian Iversen
11. Krzysztof Kasprzak
12. Szymon Woźniak
13. Anders Thomsen
14. Mateusz Bartkowiak
15. Rafał Karczmarz

Jutro (12 czerwca) o godz. 18 Betard Sparta Wrocław zmierzy się z Motorem Lublin, w którego składzie zobaczymy m.in. Jarosława Hampela, do niedawna podopiecznego trenera Piotra Barona. Kolejny mecz rozpocznie się o godz. 20:30, gdzie Eltrox Włókniarz Częstochowa podejmie na własnym torze MRGARDEN GKM Grudziądz. W niedzielę, oprócz pojedynku Fogo Unii, obejrzymy mecz PGG ROWu Rybnik z RM Solar Falubazem Zielona Góra. Początek rywalizacji o godz. 16:30.

Zobacz też

Agnieszka Jerzyk z rekordem Polski!

Bartek Glapiak

Sirijatowicz ponownie w Lesznie!

Bartek Glapiak

Byki w składzie na Australię

Bartek Glapiak