Aktualności

Sklepy Krzyś najlepsze w regionie

Zakończyła się tegoroczna edycja Mistrzów Handlu. Jest to inicjatywa organizowana przez Głos Wielkopolski. W trakcie jej można głosować na najsympatyczniejszych sprzedawców, profesjonalnych florystów oraz najlepsze sklepy, butiki i kwiaciarnie. W kategorii „Sklep Roku” w Lesznie i regionie zwyciężył Sklep Krzyś.

Całość podsumowano na uroczystej gali w Sali Czerwonej Pałacu Działyńskich w Poznaniu. Głosy wcześniej można było oddawać na etapach wojewódzkich i powiatowych. Wybierano Sprzedawcę, Sklep, Butik i Kwiaciarnię Roku. Obok tych kategorii znalazły się jeszcze głosowania na Sklep Jubilerski, Sklep z Zabawkami i Florystę Roku. W Lesznie i powiecie głosujący najlepszym sklepem wybrali sklepy Krzyś. Właściciel Krzysztof Banasik i jego firma zajęli również drugie miejsce w kategorii Sprzedawca Roku.

W czasie 17 lat istnienia firmy było mi dane spotkać wspaniałych ludzi, którzy stali się moimi Klientami i Partnerami. Dziękuję Wszystkim Klientom firmy, bez których moja działalność nie miałaby sensu a moim Pracownikom za zaangażowanie i najwyższą jakość obsługi. – napisał w oświadczeniu. – Jestem bardzo zadowolony, jest to sygnał do dalszej ciężkiej pracy. – dodał Banasik.

Serdecznie gratulujemy wszystkim wygranym i życzymy dalszych owoców pracy.

Zobacz też

Wyniki sekcji zwłok 28-letniej mieszkanki Leszna

Michał Wełniak

Nowy rozkład jazdy i nowe autobusy

Maksymilian Jarosz

Sirijatowicz ponownie w Lesznie!

Bartosz Glapiak