Aktualności Nuda

(Prawie) łyse pole, ale jest już plan!

To będzie największa taka impreza na jakiej byliście! Utwory takie jak „Gdzie ta dziewczyna?”, „O tobie kochana” i „Niebo mi daj” to tylko niektóre hity, jakie będą czekać na przybyłych podczas Gali Disco w Klonówcu k. Leszna.

Inicjatorem tej imprezy jest leszczyński przedsiębiorca Krzysztof Banasik. Na koncert zjadą się gwiazd muzyki disco. Z pewnością będzie zabawa, będzie się działo! Wydarzenie to odbędzie się w ramach Dni Powiatu Leszczyńskiego. 16 sierpnia na boisku w Klonówcu pojawią się takie gwiazdy jak: MILANO, MARKUS P, SUMMER, TWO BOYS, NOKAUT, BARTEK TECŁAW, DISCOBOYS i DJ JARECKY. „Zdecydowałem się, wraz z grupą znajomych, na organizację dużej gali na otwartym powietrzu. Planujemy ją na 16 sierpnia w Klonówcu w połączeniu z Dniem Powiatu. Otwarcie powiem, że liczę na udział kilku tysięcy osób, którym zapewnimy występy muzyczne, w tym dwie gwiazdy” – mówi organizator.

UWAGA!! Są jeszcze nie dwie, a cztery gwiazdy, których tożsamość poznamy dopiero na krótko przed terminem imprezy! Będą to wykonawcy z top 10 najlepszych muzyków disco w Polsce. Warto być na bieżąco! Wstęp wolny dla każdego.

Zobacz też

Mężczyzna został potrącony przez pociąg. Zmarł w karetce

Michał Wełniak

Nowe logo i tablica [zdjęcia+film]

Maksymilian Jarosz

Wypadek na skrzyżowaniu w Rydzynie, jedna osoba poszkodowana!

Maksym Szalkowski