Aktualności

Kościan Summer Festival! (zdjęcia + film)

W sobotę w Kościanie odbył się Kościan Summer Festival 2019. Impreza przyciągnęła wielu mieszkańców Kościana i okolic, którzy mogli posłuchać m.in. Marty Gałuszewskiej, K.A.S.Y. i gwiazdy wieczoru – Big Cyc.

Kościan Summer Festival rozpoczął się występem Krzysztofa K.A.S.A. Kasowskiego. Wcześniej jednak burmistrz Piotr Ruszkiewicz i wicestarosta Zbigniew Franek dokonali oficjalnego otwarcia imprezy. Po sceną zebrała się grupa miłośników muzyki i K.A.S.Y., a reszta korzystała z innych atrakcji.

Następnie zrobiło się nieco bardziej młodzieżowo, bo na scenie pojawiła się Marta Gałuszewska. Po niej przyszedł czas na gości z Litwy – zespół Black Biceps. Litwini rozgrzali publiczność swoją energią, a ta śpiewała z nimi, nawet mimo bariery językowej. Nic jednak dziwnego, bo Litwini są już w okolicy doskonale znani z poprzednich edycji Disco Summer Show i dni miasta. Warto podkreślić, że Black Biceps zobaczymy niedługo w jednym z telewizyjnych show!

W końcu przyszedł czas na główną gwiazdę imprezy – grupę Big Cyc, która swym poczuciem humoru i świetną muzyką zachwyciła słuchaczy. Koncert zespołu ku uciesze zebranych nieco się przedłużył, dzięki czemu publicznośc usłyszała chyba wszystkie najbardziej znane utwory Big Cyc. Na zakończenie festiwalu zaśpiewał Markus P.

Zobacz też

Próbne matury i egzamin ósmoklasisty odbędą się zdalnie!

Maksym Szalkowski

Sklepy Krzyś najlepsze w regionie

Bartosz Glapiak

X Bieg Transplantacja to Życie w Karczmie Borowej (ZDJĘCIA+WIDEO)

Bartosz Wawrzyniak