Aktualności

Koncert jakich mało [zdjęcia]

O Stasiu Maćkowskim pisaliśmy niedawno. W piątek odbył się długo wyczekiwany koncert w auli PWSZ. Cała inicjatywa miała na celu zbiórkę pieniędzy dla Stasia zmagającego się z nowotworem. Za organizację wydarzenia odpowiedzialna była społeczność Zespołu Szkół Elektroniczno-Telekomunikacyjnych w Lesznie.

Akcja charytatywna od początku dobrze się zapowiadała. Sprzedano całą pulę biletów, czyli około 500 wejściówek. Koncert był świetną okazją do wsparcia chłopaka. Uczniowie sprzedawali domowe wypieki oraz sprzedawali losy. Do pomocy włączyło się też spore grono sponsorów. Ciekawą częścią całego wydarzenia była wystawa prac artystycznych uczniów „kolejówki”. Jak sami podopieczni przyznawali, tłum ludzi chcących wrzucić symboliczną kwotę do puszki dla Stacha sprawiał, że było co robić.

Tego dnia na scenie pojawiły się zespoły: Tabor E.T, Neseser, Skrzynka Ryżu, Projekt Mania, Time Machine Project oraz gwiazda wieczoru Joanna Dudkowska Band z Chuc Frazieriem. Przybyli mogli posłuchać utworów akustycznych oraz kilku znanych piosenek w własnym wykonaniu artystów.

Kwota zebrana podczas koncertu może przekraczać nawet 10 tysięcy złotych. Dodatkowo, można nadal wspierać Stasia za sprawą internetowej zbiórki. Oto link: https://pomagam.pl/groszdlastacha

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć!

Zobacz też

Bieg z flaga w Karcznie Borowej

Bartosz Wawrzyniak

Młody fighter z szansą na wyjazd na Mistrzostwa Europy!

Bartosz Glapiak

Inauguracja z Wałbrzychem lub Pruszkowem

Kamil Kuśnierek