Sport

Janusz Kołodziej: Nie był to najgorszy występ

Najmniejszego problem z pokonaniem for BET Włókniarza Częstochowa nie mieli żużlowcy Fogo Unii Leszno. Podopieczni Piotra Barona zwyciężyli 57:33.

Nasz zespół już po pierwszej serii startów prowadził różnicą 12 punktów. W kolejnych wyścigach leszczynianie powiększali swoją przewagę, która ostatecznie wyniosła 24 „oczka”.

W piątkowych zawodach jednym z liderów biało-niebieskich był Janusz Kołodziej. Popularny „Koldi”” dla swojego zespołu w czterech startach wywalczył 9 punktów. – Nie był to najgorszy występ. Popełniłem kilka błędów, z których teraz mogę tylko wyciągnąć wnioski. Generalnie i tak jestem zadowolony, że udało te udało nam się wygrać te zawody – mówił tuż po spotkaniu z for BET Włókniarzem Częstochowa Janusz Kołodziej.

Wychowanek tarnowskiej Unii w ostatnim czasie potwierdza wysoką formę nie tylko w PGE Ekstralidze. 15 czerwca w Pradze 35-latek po raz pierwszy w swojej karierze mógł cieszyć się ze zwycięstwa w rundzie eliminacyjnej Grand Prix. – Tor w Pradze nie był bardzo trudny. Trzeba było tylko połapać odpowiednie ustawienia. Co ważne do końca zawodów udało mi się utrzymać odpowiednią koncentrację – wyjaśnił Kołodziej.

Zobacz też

XXIII Bieg Gwiazdkowy ZST CKZiU

Przemysław Knieć

Fogo Unia Leszno 57:33 for BET Włókniarz Częstochowa – foto

Kamil Kuśnierek

Trzy punkty zostały w Lesznie (foto)

Kamil Kuśnierek